Zauważyłeś, że większość obiektów hotelowych, do których wybierasz się na wczasy ma korty tenisowe? Czyż nie byłoby wspaniale rodzinnie pograć na wczasach w wakacje? 
Chciałbyś poza pracą mieć pomysł na spędzanie wolnych chwil ze znajomymi, uprawiając sport, który nie oznacza totalnego wycieńczenia, ale jednocześnie zadba o Twoje zdrowie, formę i kontakty towarzyskie?
Mamy dla Ciebie pomysł na spędzanie czasu, wolnych chwil w życiu codziennym oraz urozmaicenie wakacyjnych wypadów. Nauczymy Ciebie i Twoją rodzinę grać w tenisa. Pokochacie ten sport za to, że da Wam dużo radości, pozwoli aktywnie i przyjemnie spędzić czas. Ale pokochacie go też za tę całą aurę jaka mu towarzyszy, kulturę gry, wpadające kobiecie w oko piękne stroje sportowe oraz nowinki techniczne, o których mężczyźni grający w tenisa potrafią rozmawiać godzinami. 
Zadzwoń lub napisz do nas - chętnie przygotujemy dla Ciebie program zajęć. Do wyboru masz kurs ekspresowy dzięki, któremu już po kilku treningach zagrasz ze znajomymi na punkty lub kurs standardowy, po którym możesz pokusić się nawet o udział w amatorskich turniejach lub ligach tenisowych.
Czekamy na Ciebie - zarazimy Cię pasją do tenisa :)
Zajęcia odbywają się w naszym własnym nowym całorocznym obiekcie w Dobrzeniu Wielkim k. Opola. ​​​​​​​
Jeśli jesteś zainteresowany lub masz pytania to zadzwoń do nas lub napisz.
tel. 506 387 659    biuro@grand-park.pl
Back to Top